Get Adobe Flash player

Konkursy plastyczne w roku szkolnym

2015/ 2016

Szkoła Podstawowa oraz Gimnazjum ZS w Dąbrowie


• Nadia Mendel (4a) - OGÓLNOPOLSKI KONKURS LITERACKO-ARTYSTYCZNY

„Magiczny świat zabawek: Światowy Dzień Misia Pluszowego” ,

• Paweł Tempka (4a), Justyna Florianowicz (5a)

- KONKURS PLASTYCZNY „Duch dawnych czasów” organizowany przez

właściciela Zamku Niemodlin,

• Tomasz Lewanda (1a), Wojciech Diduch (1a), Weronika Malec (1a), Patryk Telecki (1a),

Maja Januszewska (1b), Paweł Tempka (4a), Michał Chomyćkyj (4a),

Nadia Mendel (4a) - WOJEWÓDZKI KONKURS RYSUNKOWY

„Zagrożenia wypadkowe w gospodarstwach wiejskich",

• Anita Cieślik (1a), Wojciech Diduch (1a), Franciszek Krawczyk (1a),

Tomasz Lewanda (1a), Wiktoria Morawska (1a), Patryk Telecki (1a)

- WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY DLA UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH

"CHOINKOWA OZDOBA",

• Tomasz Lewanda (1a), Weronika Malec (1a),

Jakub Jendro (2a), Kamil Szczepaniak (2a), Kinga Nowak (2a), Iza Bania (2a),

Maja Koziołek (2a), Wiktoria Gawin (2a), Aleksandra Kulikowska (2a),

Kamila Wiśniewska (2a), Maciej Kulikowski (2a), Emilia Homenda (2b),

Zofia Fiec (2b), Martyna Kuziora (2b), Milena Szymaczewska (3b), Natalia Gorzawska

(2b GIMNAZJUM) -WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY "Projekt kartki świątecznej" -

LAUREATKA: ZOFIA FIEC (2b).

• WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY "Żołnierze Wojska Polskiego w misjach pokojowych":

Wojciech Diduch (1a), Sabina Wienczek (1b), Emilia Homenda (2b), Karol Olender (3a),

Michał Sawicz (4a), Wojciech Kotynia (1 PG), Emilia Stefaniak (3PG) – II miejsce.

• GMINNY KONKURS KROSZONKARSKI "KROSZONKA 2016" :

MAGDALENA MAZUR (6b) - I miejsce, MATEUSZ BIENEK - I miejsce,

NATALIA GORZAWSKA - III miejsce, NATALIA FLORIANOWICZ - III miejsce.

• V OGÓLNOPOLSKI KONKURS LITERACKO - PLASTYCZNY 'SIATKÓWKA

-SPORT, CO ŁĄCZY NIE DZIELI": II miejsce - Emilia Stefaniak (3b PG).

• WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY "CO MIESZKA POD MOIM ŁÓŻKIEM?"

: Wojciech Diduch (1a), Aleksandra Śnietura (1a), Patrycja Sierakowska (1a),

Anita Cieślik (1a).

• IMPRESJE MUZYCZNE towarzyszące XVII Wojewódzkiemu Festiwalowi „Liść Dębu”

: klasy 1 – 3 SP – wyróżnienia: Natalia Dziuk (3a), Paulina Marszał (2a); kl. 1– 3 PG:

III miejsce Emilia Stefaniak (3b); wyróżnienia: Aleksander Kokot (2a), Wojciech Kotynia (1 PG).

• XVII edycja konkursu „Potyczki ze statystyką” na plakat „Olimpiada 2016”

: Aleksander Kokot (2a PG) – wyróżnienie.

• GMINNY KONKURS PLASTYCZNY dla uczniów klas 1- 6 szkół podstawowych

„ KSIĄŻKA MOIM PRZYJACIELEM”: Weronka Malec (1a), Agata Kownacka (1a),

Patrycja Sierakowska (1a), Damian Półtorak (1a), Filip Szafraniec (1a),

Franciszek Krawczyk (1a); LAUREACI: Daniel Antosz (1a), Wojciech Diduch (1a),

Aleksandra Śnietura (1a),

• WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY „Najładniejsza zakładka do książki,

wykonana na prośbę książki” dla uczniów klas 1 – 3 szkoły podstawowej :

Franciszek Krawczyk (1a), Tomasz Lewanda (1a), Filip Szafraniec (1a), Daniel Antosz (1a);

laureat: Wojciech Diduch (1a).

• WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY „ Pierwszy dzień w szkole?

Więc opowiem Ci o bezpieczeństwie” :

Wojciech Diduch (1a), Anita Cieślik (1a), Weronika Malec (1a), Aleksandra Śnietura (1a).




SUKCESY UCZNIÓW 2014/15

  • NADIA MENDEL (KL. 3 a PSP) laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Plastyczno – Literackiego „Mój czas” w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł (praca plastyczna),
  • MAGDALENA BOGUSŁAWSKA (KL. 3a PSP) laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Plastyczno – Literackiego „Mój czas” w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł (praca literacka),
  • JULIA KRUCZEK (KL, 4a PSP) laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Plastyczno – Literackiego „Mój czas” w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł (praca plastyczna),
  • MICHAŁ CHOMYĆKYJ  (kl.3a PSP) - Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Jan Paweł II w oczach dziecka",
  • MARCEL ŻYTYŃSKI  (kl.3a PSP) - Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Jan Paweł II w oczach dziecka",
  • PIOTR BIL (kl.5a PSP) - Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Jan Paweł II w oczach dziecka",
  • MAGDALENA MAZUR  (kl.5b PSP) - Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Jan Paweł II w oczach dziecka",
  • OLIWIA MENDEL (kl. 6a PSP) - OGÓLNOPOLSKI KONKURS LITERACKO-ARTYSTYCZNY „Magiczny świat zabawek: wyruszamy w podróż z ulubionymi zabawkami” - wyróżnienie literackie,
  • PIOTR BIL (kl. 5a PSP) - OGÓLNOPOLSKI KONKURS LITERACKO-ARTYSTYCZNY „Magiczny świat zabawek: wyruszamy w podróż z ulubionymi zabawkami” - wyróżnienie artystyczne,
  • Kamil Szczepaniak (1a), Oliwia Makuch (1a), Aleksandra Drąg (2a), Natalia Dziuk (2a), Dominika Taboł (2a), Szymon Mykicki (2a), Nadia Mendel (3a), Magadalena Bogusławska (3a), Marcel Żytyński (3a), Zuzanna Łyga (6a) - OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY " Prawa Dziecka Oczami Dzieci",
  • SZYMON KRZYWY (3a PSP) - Wojewódzki Konkurs na Szokę Bożonoarodzeniową,
  • KLASA 3a PSP -  Ogólnopolski Konkurs na prezentację grupy klasowej „Pokażcie się!”,
  • MARCEL ŻYTYŃSKI (3a PSP) - laureat Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego na Projekt Kartki Bożonarodzeniowej,
  • Katarzyna Kajda (1b PSP), Emilia Homenda (1b PSP), Nadia Mendel (3a PSP) oraz Marcel Żytyński (3a PSP), Magdalena Mazur (5b PSP ) - ; XVII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Bezpieczeństwo i rozwaga – tego od Ciebie każdy wymaga!”,
  • Celestyna Rumin (6b PSP) - XXIV edycja Wojewódzkiego Konkursu Plastyki Obrzędowej w Muzeum Wsi Opolskiej,
  • OLIWIA MENDEL (6a PSP) - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego (otrzymała 47 punktów na 50 możliwych),
  • PIOTR BIL (5a) - laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego (otrzymał  65punktów na 67 możliwych),
  • NADIA MENDEL  (3a) laureatka Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „W TROSCE O ŚRODOWISKO– przyroda widziana oczyma dziecka - edycja II” dla klas 1 – 3 SP,
  • Impresje Muzyczne towarzyszące XVI Wojewódzkiemu Festiwalowi Artystycznemu „Liść Dębu”: klasy 1 – 3 SP : Marcel Żytyński (3a) – II miejsce,  Nadia Mendel (3a) – wyróżnienie; klasy 1 – 3 PG: Adrian Czech (3b) – I miejsce, Paweł Bil (2a) – wyróżnienie,
  • Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Płazy i gady mojej okolicy”: klasy 1 – 3 SP: Emilia Homenda (1b), Michał Chomyćkyj (3a), klasy 1 – 3 PG: Mateusz Szczepaniak (1a) oraz Adrian Czech (3b) - praca na wystawie pokonkursowej,
  • Gminny Konkurs plastyczny dla uczniów klas 1 – 3 szkoły podstawowej na plakat „Woda i ja” (wpłynęło 167 prac) : I miejsce -  Natalia Dziuk (2a), III miejsce – Paulina Szeremeta (2b) oraz wyróżnienia: Maciej Kulikowski (1a), Aleksandra Kulikowska (1a), Daniel Deker (1b), Laura Bachanek (2a), Patrycja Rychel (2a) , Magdalena Bogusławska (3a) i Nadia Mendel (3a).
  • Wojewódzki Konkurs Plastyczny dla uczniów klas 1 – 3 szkoły podstawowej „DZIWOZWIERZ”: Paulina Marszał (1a), Emilia Homenda (1b), Daniel Deker (1b), Zuzanna Gasek (1b), Aleksandra Drąg (2a), Maja Olender (2a),Dagmara Jessa (2a), Karol Olender (2a), Natalia Dziuk (2a), Dominika Taboł (2a), Patrycja Seredyka (2a), Paweł Tempka (3a), Nadia Mendel (3a), Michał Chomyćkyj (3a), Anna Zielonka (3b), Marcel Dworczak (3b), Oliwia Kwiecień (3b).





 

  • MARCEL ŻYTYŃSKI, kl. 2a PSP I miejsce w pierwszej grupie etapu krajowego XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem „Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu” zorganizowanego przez Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej,
  • DOMINIKA TABOŁ, kl. 1a PSP ; laureatka konkursu plastycznego „Człowiek – najlepsza inwestycja. Kim chciałbym zostać w przyszłości?” zorganizowanego przez Urząd Marszałkowski województwa opolskiego,
  • II miejsce w Finale Powiatowym w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców,
  • I miejsce w gminnych zawodach w "Dwa ognie" w kategorii chłopców,
  • I miejsce w gminnych zawodach w "Dwa ognie" w kategorii dziewcząt,
  • II miejsce w Półfinale Powiatu w "Dwa ognie" w kategorii chłopców,
  • DOMINIKA TABOŁ, kl. 1a PSP ; wyróżnienie w konkursie plastycznym"Zaczarowany świat z bibuły",
  • OLAF JANUSZEWSKI, kl. 3a PSP ; wyróżnienie w konkursie plastycznym"Zaczarowany świat z bibuły",
  • MAGDALENA MAZUR, kl. 4b PSP ; wyróżnienie w konkursie plastycznym"Zaczarowany świat z bibuły",
  • II miejsce w Finale Powiatu w "Dwa ognie" w kategorii chłopców,
  • I miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego w kategorii chłopców,
  • II miejsce w Gminnych Zawodach "Mały Olimpijczyk" w kategorii dziewcząt,
  • MARCEL ŻYTYŃSKI, kl. 2a; laureat Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Projekt kartki świątecznej",
  • OLIWIA MENDEL, kl. 5a; I miejsce w etapie gminnym Wojewódzkiego Konkursu Historycznego,
  • NADIA MENDEL, kl. 2a; wyróżnienie w  III edycji Konkursu "Mam 6 lat" organizowanego przez Ministra Edukacji Narodowej we współpracy z kuratoriami oświaty,
  • ALEKSANDER KOKOT, kl. 6b; finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych,
  • OLIWIA MENDEL, kl. 5a; finalistka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla uczniów szkół podstawowych,
  • OLIWIA MENDEL, kl. 5a; finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych,
  • I miejsce w turnieju mini koszykówki chłopców rozgrywanego w  ramach Wojewódzkich Igrzysk LZS Szkół Wiejskich 2014,
  • NADIA MENDEL, kl. 2a; II miejsce w Wojewódzkiego Festiwalu Artystycznego "Liść Dębu" w kategorii klas 1 - 3 szkoły podstawowej,
  • ZUZANNA kOŁODZIEJ, kl. 3a; III miejsce w Wojewódzkiego Festiwalu Artystycznego "Liść Dębu" w kategorii klas 1 - 3 szkoły podstawowej,
  • DOMINIKA TABOŁ, kl. 1a; wyróżnienie w Wojewódzkiego Festiwalu Artystycznego "Liść Dębu" w kategorii klas 1 - 3 szkoły podstawowej,
  • JAKUB MUSIAŁ, kl. 1a; wyróżnienie w Wojewódzkiego Festiwalu Artystycznego "Liść Dębu" w kategorii klas 1 - 3 szkoły podstawowej,
  • DAGMARA JESSA, kl. 1a; wyróżnienie w Wojewódzkiego Festiwalu Artystycznego "Liść Dębu" w kategorii klas 1 - 3 szkoły podstawowej,
  • ALEKSANDER KOKOT, kl. 6b; II miejsce w Wojewódzkiego Festiwalu Artystycznego "Liść Dębu" w kategorii klas 4 - 6 szkoły podstawowej,
  • PIOTR BIL, kl. 4a; III miejsce w Wojewódzkiego Festiwalu Artystycznego "Liść Dębu" w kategorii klas 4 - 6 szkoły podstawowej,
  • CELESTYNA RUMIN, kl. 5b; wyróżnienie w Wojewódzkiego Festiwalu Artystycznego "Liść Dębu" w kategorii klas 4 - 6 szkoły podstawowej,
  • MAGDALENA MAZUR, kl. 4b; wyróżnienie w Wojewódzkiego Festiwalu Artystycznego "Liść Dębu" w kategorii klas 4 - 6 szkoły podstawowej.
  • OLIWIA MENDEL, kl. 5a; I miejsce w konkursie literackim "Odkrywca światów" w Wirtualnej Akademii Astronomii,
  • ALEKSANDER KOKOT, kl. 6b; wyróżnienie w konkursie literackim "Odkrywca światów" w Wirtualnej Akademii Astronomii,

Kacper Bienek

– II m. - VI  Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Klas I-III (kat. kl. I)

Julia Próchnicka

– I m. –VI  Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Klas I-III (kat. kl. III)

Zuzanna Kołodziej

– III m. VI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Kl. I-III (kat. kl. II)

Mikołaj Makówka – bardzo dobry „ Kangur – 2013 ”

Marcel Żytyński

– I m.   XV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny   -  kat. kl. I-III  „ Twoja wiedza i czujka czadu   w domu nic złego nie zrobią nikomu ”

– laureat konkursu „ Impresje Muzyczne”   XIV Wojewódzkiego Festiwalu Artystycznego „ Liść Dębu ”

Aleksander Kokot

– I m.  XV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny  -  kat. kl. IV-VI   „ Twoja wiedza i czujka czadu w domu nic złego nie zrobią nikomu ”

Jan Kotynia

– II m.  XV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny  -  kat. kl. IV-VI  „ Twoja wiedza i czujka czadu w domu nic złego nie zrobią nikomu ”

I m. w Małym Olimpijczyku w kat. dziewcząt

II m. w piłce koszykowej chłopców

II m. w mini piłce nożnej chłopców

II m. w kat. chłopców w tenisie stołowym szkół podstawowych

Aurelia Wawrzyniak

– I m. w finale powiatu w pchnięciu kulą

– I m. w finale powiatu w rzucie piłeczką palantową

Bartosz Kupski

– VII m. w finale wojewódzkim w biegu na 600m

Kacper Kazimierski – laureat konkursu „ Impresje Muzyczne”   XIV Wojewódzkiego Festiwalu Artystycznego „ Liść Dębu ”

Zuzanna Letka – I m.  XII Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Zuzanna Łyga, Zuzanna Patrzyk – II m. w Woj. Festiwalu Artystycznym  „ Liść Dębu ”

Magdalena Mazur, Julia Próchnicka, Milena Łyga – III m. w Wojewódzkim Festiwalu Artystycznym  „ Liść Dębu ”

Chór „ Allegro – III m. w Wojewódzkim Festiwalu Artystycznym  „ Liść Dębu ”

Przedmioty matematyczno – przyrodnicze

Finalista  Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego – D. Stefan,

Nagroda I stopnia na Międzynarodowym Konkursie  Kangur 2012 – D. Stefan,

Nagrody II stopnia – J. Matuszewski, W. Karakuła,

Uczestnictwo w Konkursie „Wędrówki matematyczne” – A. Rudyk, J. Matuszewski.

Języki

Laureat Wojewódzkiego Konkursu  Języka Niemieckiego – F. Eszik

Finalista Wojewódzkiego  Konkursu Języka angielskiego  - D. Stefan,

Konkurs „ Me,Mylife and My body” – I miejsce – K. Gwizdak , III miejsce – D. Stefan, Wyróżnienie – A. Rudyk

Dziennik Lekcyjny

Godziny lekcyjne

 

1. 8:05 - 8:50

2. 8:55 - 9:40

3. 9:50 - 10:35

4. 10:45 - 11:30

5.11:40 - 12:25

6. 12:40 - 13:25

7. 13:40 - 14:25

8. 14:30 - 15.15

Zegar

Ulti Clocks content

Foto

DSCN4087.JPG

Informacje dnia


Dzisiaj jest: Piątek
18 Października 2019
Dzień Pracownika Służby Zdrowia
Imieniny obchodzą
Julian, Łukasz, René
Do końca roku zostało 75 dni.
Zodiak: Waga

Kalkulator

profesjonalny

Sonda

Twój ulubiony przedmiot?
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 


Copyright © 2010 IK. All Rights Reserved.